Wizytówka sposobem na dobry wizerunek

Wizerunek szczególnie ten pozytywny jeśli zostanie utrwalony w odpowiedni sposób przyniesie nam jak bumerang odpowiednio duże korzyści. To spowoduje, że w pewnym momencie nie będziemy mogli się odgonić od klientów, kontaktów, a co najważniejsze będziemy odnosili sukces we wszelkim tego słowa znaczeniu.

Porozmawiamy o wizytówce

To rodzaj przedstawiania swojej oferty, który został wynaleziony przez Chińczyków po XV wieku. Wtedy to wszyscy dobrze opłacani urzędnicy musieli mieć ręcznie wypisane takie o to wizytówki! Była to oznaka respektu, pozycji, a co najważniejsze osiągniętego już do tej pory sukcesu. I w tym przypadku nie jest inaczej. Myślisz, że wizytówki są potrzebne tylko firmom? Mylisz się! Tak się właśnie składa, że wizytówka, często nie powinna być mylona z byle jaką reklamą. Dobre wizytówki nadal są w modzie, a podarowanie prawą ręką takiego prezentu dla odbiorcy jest tylko wyrazem szacunku! To pozwoli nam na znacznie więcej. Możemy wtedy złapać nowe kontakty, czy klienta.

O czymś zapomnieliśmy

Dobra wizytówka musi posiadać odpowiednią jakość i dobry projekt graficzny. Bez tego możemy sobie tą zabawę odpuścić. Jak to mówili pewni stratedzy lepiej mniej, a lepiej. Tak się właśnie składa, że i wojny często nie wygrywały 3000 armie, ale 300 dobrze wyszkolonych i walczących ze sobą wojowników zaprawionych w boju. Wystarczy zatem dobra wizytówka, a możemy sobie odpuścić reklamę w postaci billboardów. Mówimy tutaj oczywiście o firmie usługowej, a nie o prywatnej osobie, ponieważ w tego taka wizytówka powinna być jeszcze lepsza – jest to wtedy jedyna dobra reklama. Inny rodzaj będzie uznany za komercjalizację własnego mienia i wręcz odstraszy osoby, które szukają takich osób jak Ty.

Więc jeśli myślisz, że wizytówka to tylko przejściowa moda to pomyśl jeszcze raz zanim się zdecydujesz wydrukować byle co. Lepiej zapłacić więcej i mieć lepiej. Era oszczędności się skończyła!

← Previous post

Next post →

3 Comments

  1. zadowolony

    Zadowolony klient to nasz klient taka zasada

  2. Polecasz może jakąś konkretną drukarnię w Warszawie?

  3. No całkiem to fajnie wygląda, jak się tak daje wizytówkę

Dodaj komentarz