Profesjonalne wizytówki do kontaktów biznesowych

Istotnym elementem, który często pojawia się w kontaktach z naszymi klientami biznesowymi, jest wymiana wizytówek.
Wizytówki nie tylko zawierają nasze dane kontaktowe – te, które naprawdę przyciągają uwagę swoim designem i estetyką pomogą stworzyć nam pozytywne skojarzenia o naszej firmie.
Rozdajemy je również osobom, z którymi chcielibyśmy w przyszłości nawiązać kontakt, może stworzyć wspólny projekt oraz podjąć się współpracy. Z tego powodu warto w szczególności zadbać o to, jak będą się one prezentować.

Jakie dane powinna zawierać każda wizytówka?

Przede wszystkim powinna zawierać wszystkie najpotrzebniejsze dane kontaktowe – telefon służbowy, adres e-mailowy oraz dokładny adres korespondencyjny firmy. Często podajemy również fax. W oczy powinno rzucać się nasze imię i nazwisko. Pod spodem dodajmy koniecznie stanowisko, które zajmujemy w danym przedsiębiorstwie.
Unikajmy zamieszczania zbędnych, zabierających przestrzeń danych i informacji.

Profesjonalne projekty wizytówek

Ważne, aby wizytówka nie tylko była estetyczna i ciekawie zaprojektowana, ale również, żeby była przejrzysta, a wszystkie najpotrzebniejsze informacje łatwe do odnalezienia. Przestrzeń powinna być rozsądnie zagospodarowana.
Jeśli mamy problem ze stworzeniem własnego planu wizytówki, warto skorzystać z usług specjalistów pracującej w tej branży.
Szukając odpowiedniej, nowej wizytówki Warszawa ma nam naprawdę sporo do zaoferowania – na jej terenie znajdują się liczne firmy, wykonujące takie zlecenia. Odwiedzając miejsce, jakim jest drukarnia uzgodnimy również kolor i rodzaj czcionki, format, dobierzemy idealny rodzaj papieru oraz poprosimy o odpowiednią ilość produktów. Te projekty są bardzo indywidualne i wyjątkowe!

Ciekawe propozycje projektów graficznych znajdziesz na blogu www.ekskluzywne-wizytowki.pl

← Previous post

Next post →

4 Comments

  1. No, czasami trzeba uważać, żeby nie przesadzić z kolorem na wizytówce

  2. Gdzie mógłbym się dopytać o przepisy dot. wizytówek? One w ogóle istnieją? Są jakieś prawne aspekty?

  3. Jak myślisz ile będzie kosztować wydrukowanie wizytówek w 10 szablonach po 1000 sztuk?

Dodaj komentarz